Haft komputerowy Warszawa

Haft komputerowy, znany również jako haft maszynowy, jest jedną z najbardziej ekskluzywnych i trwałych metod znakowania odzieży i tekstyliów. Przy pomocy barwnych nici oraz specjalistycznego sprzętu mamy możliwość spersonalizowania codziennych, oraz firmowych ubrań. Haft na odzieży to wyróżnik, który umożliwi stworzenie oryginalnego wizerunku nas samych lub grupy osób. Hafciarnia RemaPrint z Warszawy to miejsce, w którym wykonujemy wysokiej jakości hafty komputerowe na ubraniach i nie tylko. A wszystko to szybko, w przystępnej cenie i z dbałością o pełne zadowolenie naszych Klientów. Sprawdź naszą ofertę i zamów oryginalny projekt. Znajdź nas w Wawrze (Warszawa) lub złóż zamówienie online.

Haft komputerowy - co to jest?

Haft, jako metoda ozdabiania tkanin był znany już w starożytności. Haftowanie do dziś cieszy się niezmienną popularnością. Nic bowiem nie dorówna grafice wykonanej ze starannie ułożonych, błyszczących nitek i jej wypukłości, która tworzy nową jakość i dodaje wartości obiektom produkowanym seryjnie. Nasza warszawska hafciarnia kontynuuje tradycję uszlachetniania tekstyliów poprzez haftowanie przy wykorzystaniu najnowocześniejszego i najbardziej precyzyjnego sprzętu. Haft maszynowy polega na tym, że za pomocą igły oraz nici, maszyna hafciarska sterowana komputerem wykonuje ozdabianie tkaniny różnymi wzorami również jak i tekstami. Haft cyfrowy zapewnia maksymalną precyzję, powtarzalność, nawet przy tysiącach egzemplarzy.

Haft na zamówienie Warszawa - oferta

Wykonujemy haft cyfrowy na zamówienie na różnego rodzaju tekstyliach. Najczęściej jest stosowany na ręcznikach, szlafrokach, odzieży roboczej, czapkach, koszulkach polo, bluzach, polarach, koszulach. Wykonujemy wysokiej jakości hafty na wyrobach gotowych powierzonych przez klienta (np. na koszulce) lub na towarze oferowanym przez nas. Jesteśmy w stanie wyhaftować logo na takich produktach jak:

 • t-shirty i koszulki polo,
 • bluzy,
 • polary,
 • bezrękawniki,
 • czapki,
 • kurtki,
 • ręczniki,
 • koce,
 • obrusy i serwetki,
 • szlafroki,
 • koszule,
 • plecaki i torby

oraz innych obiektach posiadających płaską powierzchnię i mieszczących się w tamborku maszyny. Jeżeli planujesz nietypowe zlecenie lub nie masz pewności, czy uda się wykonać haft cyfrowy na wybranym przez Ciebie przedmiocie, złóż niezobowiązujące zapytanie do nas.

Haftowanie komputerowe Warszawa - plusy haftu

Wyszywanie napisów na ubraniach bądź umieszczanie na nich znaków w postaci symbolów, herbów, cyfr ma szereg zalet. Przede wszystkim jest to najtrwalsza metoda znakowania tekstyliów. Haft nie zmienia się pod wpływem prania, prasowania, nie traci kolorów, nie zniekształca się. Powoduje to, że logo zawsze wygląda elegancko i estetycznie. W oczy rzuca się precyzja wykonania i dbałość o szczegóły. Właśnie dlatego na koszulkach i szerzej na ubraniach pracowników dużych firm jest umieszczany haft cyfrowy, bo pomaga budować pozytywny wizerunek firmy. Haft logo ma w sobie ogromny potencjał reklamowy i coraz więcej firm, także z branży hotelowej czy restauracyjnej, go wykorzystuje. Kolejną zaletą, jaką ma haftowanie komputerowe jest niska cena przy dużym nakładzie.

Plusy:

 • trwałość,
 • odporność na wysokie temperatury,
 • niezmienność kolorów,
 • precyzja,
 • wysoki potencjał reklamowy,
 • niska cena.

Hafty komputerowe Waszawa - ograniczenia haftu

Jakkolwiek haft cyfrowy jest bardzo uniwersalną metodą, to należy wiedzieć, że nie jest zalecane wykonywanie na cienkich materiałach, poniżej 190 g, gdyż w odzieży mogą zrobić się dziury. Ponadto, przy małych ilościach lub bardzo dużych haftach, cena za haft komputerowy jest dosyć wysoka.

Haft reklamowy Warszawa - tu liczy się profesjonalne wykonanie

Haft logo jest jednym z wielu elementów używanych do tworzenia wizerunku firmy. Hafty wykonuje się, zarówno na odzieży noszonej przez pracowników przedsiębiorstwa, jak i przedmiotach udzielanych klientom, np. na ręcznikach i szlafrokach. Z tego względu liczy się precyzja wykonania oraz nienaganny wygląd. Hafciarnia RemaPrint wykonuje haftowanie przy użyciu wysokiej jakości, trwałych nici, wśród których znajdują się nici gładkie, metalizowane, neonowe, a także ognioodporne. Wszystko po to, by zapewnić doskonały wygląd oraz wywrzeć odpowiednie wrażenie.

Haft komputerowy - cena

Hafciarnia RemaPrint z Warszawy kieruje swoją ofertę, zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Staramy się, by przy zachowaniu najwyższej jakości, cena za usługi była jak najkorzystniejsza. Cena za konkretny haft maszynowy jest uzależniona od wielkości, stopnia skomplikowania, ilości ściegów. Aby dowiedzieć się, jaka konkretnie jest cena za haft cyfrowy, zapraszamy do skorzystania z opcji darmowej wyceny. Prosimy pamiętać, że technologia wymaga, by projekt haftu komputerowego był wykonany w odpowiednim programie. W związku z tym do zamówienia doliczamy koszt wykonania projektu zależny od skomplikowania wzoru.

Wyszywanie napisów na koszulkach i nie tylko - RemaPrint

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Realizujemy wszelkie projekty, również dla indywidualnych osób. Jeśli marzy Ci się własne logo na ubraniach, personalizacja na koszulce, czapkach, na bluzie, pozwól, że zajmiemy się tym. Wyszywanie loga na ubraniach jest naszą specjalnością. Gwarantujemy precyzję, szybki czas realizacji oraz korzystne ceny. Nasza siedziba znajduje się w Wawrze (Warszawa), ale realizujemy również zlecenia online. Jeśli chcesz zamówić wykonanie haftu lub poprosić o darmowej wycenie, prosimy kliknąć przycisk niżej i wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić do nas.