Sitodruk Warszawa

Trwałość, wysoka jakość wydruku, uniwersalność i niska cena – to tylko niektóre spośród wielu zalet, jakie ma sitodruk i które sprawiają, że nadruk sitodrukowy jest tak popularny. RemaPrint wykonuje sitodruk na koszulkach, bluzach, odzieży roboczej, artykułach reklamowych, itp., zapewniając szybką realizację zleceń, konkurencyjne ceny oraz najwyższą staranność na każdym etapie realizacji zamówienia. Działamy stacjonarnie w Wawrze (Warszawa) oraz online. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty i złóż zamówienie na dowolny nadruk sitodrukowy.

Co to jest sitodruk?

Sitodruk jest jedną z najstarszych metod nadruku, która znajduje szerokie zastosowanie, w tym w branży odzieżowej. Nadruk metodą sitodruku powstaje w wyniku przeciśnięcia specjalnej farby przez przygotowaną wcześniej matrycę (sito) i utrwalenia za pomocą temperatury. Dla każdego koloru wykonuje się odrębną matrycę, a całość procesu może być wykonywana ręcznie lub przy użyciu pras sitodrukowych. Prawidłowo wykonany nadruk będzie trwalszy niż materiał, na którym został wykonany. Jednocześnie, istnieje możliwość wykonania niemalże nieskończonej liczby nadruków za pomocą jednego zestawu matryc, co zapewnia powtarzalność nadruku.

Sitodruk na koszulkach Warszawa - nieograniczone możliwości

Jeżeli chcesz stworzyć wielokolorowe, szczegółowe lub bardziej nietypowe nadruki na koszulkach, torbach bądź gdziekolwiek indziej, sitodruk zdecydowanie jest odpowiednią do tego metodą. Dzięki niemu stworzysz oryginalne wzory na koszulkach, które pozwolą Ci się wyróżnić. Mamy farby w kolorze złotym, srebrnym, a także fotoluminescencyjne – świecące w ciemnościach. W RemaPrint używamy farb czołowych producentów – wodnych oraz plastizolowych, aby uzyskać żywe kolory z całej palety barw, zarówno na ciemnym, jak i jasnym podłożu.

Farby wodne – uważane za ekologiczne, znajdują najlepsze zastosowanie na jasnych materiałach, gwarantują ostrość grafiki.

Farby plastizolowe – umożliwiają odtworzenie grafiki z dbałością o najmniejsze detale. Wyróżniają się dużą gęstością oraz łatwością krycia, dlatego mogą być stosowane na ciemnych materiałach.

Nadruk na koszulkach - sitodruk zalety

Główną zaletą sitodruku jest trwałość. Nadruk na koszulkach wytrzyma nawet 100-150 prań i będzie wyglądał dobrze po długim czasie. Farby używane do sitodruku są też odporne na promienie UV, zatem druk sitodrukowy świetnie sprawdzi się na odzieży stosowanej w górach, na plaży czy wystawionej na zmienne, skrajne warunki pogodowe. Ponadto, nadruk sitodrukiem daje możliwość stworzenia wielokolorowych obrazów, zarówno z efektem gradientu, jak i bez. Jeśli chodzi o koszty, to przy dużych nakładach jest to bardzo opłacalna metoda.

Plusy druku sitowego:

  • trwałość,
  • uniwersalność,
  • niski koszt przy dużym nakładzie,
  • odporność na działanie wody i promieni UV.

Sitodruk na koszulce - minusy

Nadruk sitodrukiem na jednej koszulce czy torbie jest oczywiście wykonalny, ale w takim przypadku lepiej wykonać go samemu w domu. Przy zleceniu do drukarni opłacalne jest drukowanie tą metodą minimum 50 sztuk odzieży bądź artykułów reklamowych. Jest to zatem główne ograniczenie, o którym trzeba pamiętać. Dodatkowo należy wiedzieć, że sitodruku nie wykona się na polarze.

Sitodruk na odzieży - jak wygląda realizacja zlecenia?

Nasza warszawska firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonania nadruków metodą sitodrukową dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Pierwszym etapem jest ustalenie wzoru do naniesienia na koszulkach lub innych przedmiotach. Przyjmujemy wzory wykonane w plikach wektorowych bez tła. W dalszej kolejności uzgadniamy szczegóły, takie jak: kolorystyka, rodzaj materiału, na który ma być naniesiony sitodruk. W dalszej kolejności przystępujemy do procesu produkcyjnego, który obejmuje przygotowanie klisz, matryc, suszenie nadruków, etc. Ostatnim etapem jest odbiór zamówienia z naszej siedziby (Warszawa Wawer) bądź wysyłka do Klienta.

Etapy:

  • ustalenie wzoru projektu,
  • uzgodnienie kolorów, materiałów,
  • realizacja,
  • odbiór.

Zasadniczo wykonujemy nadruk na koszulkach własnych, jednakże przyjmujemy również odzież przekazaną przez Klienta.

Nadruk sitodrukowy - zamów w RemaPrint

Nasze doświadczenie w połączeniu z zaawansowanym parkiem maszynowym są gwarancją tego, że Twój nadruk wykonany metodą sitodruku, będzie dokładnie taki, jak chcesz. Realizujemy zamówienia od 50 sztuk i jesteśmy w stanie wykonać duże zlecenia w krótkim czasie. Wyróżnia nas wysoka jakość, konkurencyjne ceny, dbałość o każdy szczegół na poszczególnych etapach. Aby dowiedzieć się więcej na temat wyceny konkretnego projektu oraz poznać szczegóły oferty, zapraszamy do kontaktu.